Transfer kartonových krabic

Kartonové krabice patří mezi nejideálnější obaly k ukládání nebo převoz zboží a zásilek. Dají se pořídit za velmi nízkou cenu a jsou ekologické a skladné. Krabice se prodávají v nesloženém a plochém stavu, jednoduše se tedy převáží a lehce se s nimi manipuluje. Vrstvy lepenky, ze kterých se krabice skládají, jsou odolné a krabice tak chrání zboží a předměty před poškozením.

Ve složeném stavu se dají krabice rozdělit na 3-vrstvé nebo 5-vrstvé. Mohou být opatřeny klopami, které se nacházejí na spodní a horní části krabic. Klopy se obvykle přelepují fixační páskou zabraňující jejich odstávání. Lehce se skládají k sobě a krabice je tak dobře uzavíratelná. Přepravní boxy jsou naopak opatřeny víky, se kterým se lehce manipuluje, potřebuje-li člověk box otevřít.

Kartonové krabice se zbožím se nejčastěji uchovávají ve skladech obchodů nebo rozlehlých hal. Z hal se nákladními auty rozvážejí do firem, domácností nebo maloobchodů. V případě objemného nákladu se v autech fixují stretch fóliemi, které brání posunu zboží a zamezují vzniku případných škod. Stejně tomu je i při manipulaci s krabicemi ve skladech. Zde jsou umístěny na paletách, ze kterých se dále přemisťují dle potřeb.


Sponzorované odkazy

Stretch fólie jsou šikovným pomocníkem i v domácnostech, při stěhování nebo cestování. Mohou posloužit jako fixační nebo obalový materiál, jejich primární funkce je ale vždy ochranná. Dají se zakoupit v bílé, černé nebo transparentní barvě. Fixační fólie se dobře aplikuje pomocí odvíječe, který se skládá ze dvou plastových částí a jednoduchého protáčivého mechanismu. Tento systém zlepší manipulaci s fólií a zvýší produktivitu práce. Stretch fólie jsou tedy velice praktické při transferu zboží a jsou nutností při jakékoli manipulaci ve skladech.

Transfer kartonových krabic 5.00/5 (100.00%) 1 vote