Poštovní materiály

Papírové produkty tvoří hlavní součást výbavy poštovních institucí. V jejích skladech a na pobočkách se nachází obrovské množství obálek, magazínů a jiných tiskovin, které jsou pečlivě uloženy v papírových krabicích. Papírové krabice jsou základním balicím materiálem, které se používají jako obalový materiál, úložný prostor nebo přenosný box. Ve složeném tvaru jsou velmi praktické, skladné a mají nízkou pořizovací cenu. Navíc jsou recyklovatelné a šetrné k životnímu prostředí. Jejich materiál je odolný, trvanlivý a pevný.

Papírové krabice

Papírové krabice jsou vyrobeny z kartonu. Jsou opatřeny klopami, tudíž se dají dobře uzavřít a lépe se s nimi manipuluje. Kromě pošty se hojně využívají v kancelářích, při podnikání nebo ve skladech či při výrobě různých produktů. Lidé v nich posílají zboží, které je ve formou balíku uloženo na poště a připraveno k osobnímu odběru nebo dovezeno budoucímu majiteli přímo do ruky.

Krabice tvoří dobrou úschovu i pro dopisní obálky. Ty jsou také vyrobeny z ekologicky recyklovatelného papíru. Liší se svou velikostí a k uzavření slouží samolepicí vrstva s krycím proužkem, která výborně přilne k povrchu obálky a dobře ji zafixuje. Kromě dopisních obálek jsou velmi oblíbené i bublinkové obálky. V nich lze posílat i křehčí zboží nebo cenné předměty. Protinárazová vrstva věci lépe ochrání a zaručí jim bezpečnou přepravu. Obal je navíc voděodolný a pevný.


Sponzorované odkazy

Poštovní taška s křížovým dnem je vhodná pro přenos nebo transfer objemných zásilek. Lze jimi přepravovat dokumenty, knihy, oděvy, katalogy a jiné běžné zboží. Její papír je poměrně pevný a odolný a jeho hmotnost nízká. I tato taška má samolepicí klopu s páskem pro snadné uzavření a lze ji recyklovat. Poštovní materiály lze zakoupit v papírnictvích nebo internetových obchodech, jejichž ceny se odvíjejí od množství nákupu.

Poštovní materiály 5.00/5 (100.00%) 1 vote