Krabice jako praktický obalový materiál

Krabice jako praktický obalový materiál

Kartonové krabice se objevují všude kolem nás. Plní regály obchodů, haly velkoobchodů, zaplňují výrobní sklady, skříně a poličky v domácnostech a slouží jako úložný prostor pro dokumenty v kancelářích a na úřadech.
Důvody jsou zřejmé – krabice mají nízké pořizovací náklady, jsou ekologické, recyklovatelné a šetří životní prostředí. Jejich váha je navíc nízká a trvanlivost a odolnost naopak poměrně vysoká.

Kartonové krabice jsou tvořeny vlnitou lepenkou vrstvenou v několika řadách. Dle tloušťky krabice se liší její zatížení a funkčnost. Krabice se silnější stěnou snesou vyšší zátěž a jsou vhodné pro balení objemných věcí.

Typické jsou boxy nebo půlboxy, které jsou opatřeny víky. Většinou jsou vyplněny výplňovým tělískem nebo flo-pakem, můžete v nich tedy zasílat i křehčí předměty.

Papírové krabice se naopak spíše využívají na poštách, v kancelářích nebo při podnikání. Ukládají se do nich různé dokumenty, zásilky nebo se posílají zákazníkům jako balík.


Sponzorované odkazy

Kartonové krabice lze použít i na úschovu plakátu a jiných stočených dokumentů. Jejich tvary a rozměry jsou speciálně upraveny k těmto účelům.

Krabice jako obaly jsou velmi praktické. Obalují zboží, uchovávají ho a chrání předměty před poškozením, prachem a jiným znečištěním. Prodávají se v nesloženém stavu, manipulace s nimi je tedy jednoduchá. Při nákupu většího množství krabic přes některý z e-shopů můžete získat slevu a dopravu zdarma.

Pokud nakupujete stejné zboží opakovaně, nemusíte ho neustále vyhledávat na internetových stránkách, stačí, když naleznete podobnou nebo stejnou objednávku v historii nákupů, a zboží replikujete. Potom už můžete pouze upravit množství zboží a vaše objednávka je hotová.

Hodnotenie zákazníkov