Jakou krabici vybrat pro přepravu zboží?

Máme-li v úmyslu poslat nějaký předmět, určitě je v našem zájmu, aby adresátovi došel v tom nejlepším stavu, nejlépe bez jakékoliv újmy. Jak to však v dnešní době zajistit? Ne jednou se ve zprávách objevily spoty o tom, jak se s balíky zachází. No, v rukavičkách to zrovna není… A proto musí v tuto chvíli přijít na scénu kvalitní obalový materiál. Základem je, samozřejmě, vlastnit kvalitní papírovou krabici. Samozřejmě se dá koupit na poště, ale kdo by tam pořád chodil, a platil za to nesmyslné peníze?

Kvalitní krabice pro přepravu zboží?

Kvalitní krabice – dokonce kvalitnější než ty z pošty, paradoxně – seženete i jinde za mnohem lepší cenu.Stačí pro to udělat jedinou jednoduchou, ba až triviální věc. Naklikat si na stránku www.jakobal.sk a už se jen nechat vést popisky z této pestrobarevné pozitivní internetové adresy. Dozvíte se tak, že nejenže nabízejí opravdu kvalitní krabice za neskutečně příznivou cenu, ale dokonce si zde můžete objednat i bublinkovou folii.


Sponzorované odkazy

Také za cenu, o které se vám ani nezdálo. Balíček už zbývá jen zabalit do neutrálního balicího papíru a pořádně přelepit pevnou lepicí páskou. A kde jinde si myslíte, že byste sehnali lepší a výhodnější balicí papír a lepicí pásky, když ne na Jakobal?  To již potom není žádná šance, že by se produkt rozbil – i kdyby s tím pošťák hrál kopanou.
Nicméně takto bychom mohli pokračovat donekonečna. Krabice za skvělou cenu, lepící pásky za super cenu, stretch fólie skoro zadarmo, a to už ani nemluvíme o cenách nejrůznějších obálek a poštovních tašek… A navíc bez povšimnutí nesmí zůstat ani jedinečný slevový systém.

Čím víc na Jakobal.sk nakoupíte, tím větší sleva. Nad určitou částku máte dokonce dopravu po celé České republice zadarmo. A vězte, že tuto částku přesáhnete dříve, než byste řekli švec. Školní rok se totiž blíží, což takhle nakoupit veškeré potřebné věci dětem právě přes tento e-shop za mnohem výhodnější cenu, nežli kdekoliv jinde v papírnictví? Přitom můžete přihodit nějaké jednorázové nádobí (plastové kelímky, talíře, příbory), abyste dětem přichystali ten nejlepší konec dvouměsíčního letního lenošení.

Hodnotenie zákazníkov